Łączna liczba nadajników LTE w poszczególnych sieciach
Nazwa sieci Liczba nadajników
Play29381
T-Mobile20985
Orange20450
Plus8760
Łączna liczba nadajników LTE w poszczególnych pasmach
Nazwa sieci Pasmo Liczba nadajników
Orange8005404
Play8005433
T-Mobile8005591
Plus900269
Orange9001
Plus18007460
Orange18006103
Play18008376
T-Mobile18006287
Orange21003417
Play21008187
Plus2100214
T-Mobile21003378
Plus2600817
Orange26005525
Play26007385
T-Mobile26005729